Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparat de calcat vertical cu abur
- Număr anunț
- DA40152039
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39713500-8 · Fiare de calcat electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 388,42 RON
- Valoare atribuită
- 388,42 RON
- Data publicării
- 07.04.2026 09:33
- Termen limită
- 12.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.04.2026 19:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
388,42 RON
din 388,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro