Ofertă acceptată Cumpărare directă

GSR 18V-50 - SURUBELNITA CU ACUMULATORI 2 x 5.0Ah BRUSHLESS, L-BOXX

Număr anunț
DA40151510
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL TARGU MURES (CUI 4322874)
Furnizor / câștigător
TECHNO PRO SRL (CUI RO11430542)
Cod CPV
42652000-1 · Unelte manuale electromecanice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.252,51 RON
Valoare atribuită
1.252,51 RON
Data publicării
07.04.2026 08:55
Termen limită
12.04.2026 17:00
Data finalizării
07.04.2026 09:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.252,51 RON

din 1.252,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.