Ofertă refuzată Cumpărare directă

CAMIN APOMETRU SUPRATERAN PARAGEL DN25 PAVAJ-COMPLET ECHIPAT

Număr anunț
DA40155600
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI RO20330054)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
Cod CPV
44115210-4 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170.000 RON
Valoare finală
170.000 RON
Data publicării
07.04.2026 13:45
Termen limită
12.04.2026 17:00
Data finalizării
07.04.2026 14:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.