Ofertă acceptată Cumpărare directă

BUTELIE MULTIGAZ 300/ 600ML 35510

Număr anunț
DA40153482
Autoritate contractantă
BAZA DE REPARATII NAVE BRAILA (CUI 4205572)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44612100-4 · Butelii de gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
692,16 RON
Valoare atribuită
692,16 RON
Data publicării
07.04.2026 11:10
Termen limită
12.04.2026 17:00
Data finalizării
07.04.2026 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

692,16 RON

din 692,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.