Acasă · Licitații
· Cisterne, rezervoare si containere; radiatoare si boilere pentru incalzire centrala (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VAS EXPANSIUNE VERT VFN PRO 200
- Număr anunț
- DA40153367
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA (CUI 15051428)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44600000-6 · Cisterne, rezervoare si containere; radiatoare si boilere pentru incalzire centrala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.058,84 RON
- Valoare atribuită
- 1.058,84 RON
- Data publicării
- 07.04.2026 11:02
- Termen limită
- 12.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.04.2026 13:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.058,84 RON
din 1.058,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro