Ofertă acceptată
Cumpărare directă
evacuare deseuri
- Număr anunț
- DA40154979
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF. PANTELIMON (CUI 4203881)
- Furnizor / câștigător
- MORAL CONSTRUCT 94 SRL (CUI RO6089083)
- Cod CPV
- 90500000-2 · Servicii privind deseurile menajere si deseurile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.285 RON
- Valoare atribuită
- 3.285 RON
- Data publicării
- 07.04.2026 12:53
- Termen limită
- 12.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.04.2026 13:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.285 RON
din 3.285 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro