Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achiziție servicii revizie tehnică
- Număr anunț
- DA40152966
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL ENERGIEI (CUI 43507695)
- Furnizor / câștigător
- VALCAR SERV SRL (CUI 35026704)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.028 RON
- Valoare atribuită
- 2.028 RON
- Data publicării
- 07.04.2026 10:37
- Termen limită
- 12.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.04.2026 13:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.028 RON
din 2.028 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro