Ofertă acceptată Cumpărare directă

achiziție servicii de efectuare a reparațiilor auto

Număr anunț
DA40145004
Autoritate contractantă
MINISTERUL ENERGIEI (CUI 43507695)
Furnizor / câștigător
VALCAR SERV SRL (CUI 35026704)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.196 RON
Valoare atribuită
8.196 RON
Data publicării
06.04.2026 09:58
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
07.04.2026 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.196 RON

din 8.196 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.