Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,5% sub estimat
Set Chirurgical Tur - Urologie Calitate Superioara
- Număr anunț
- DA40155137
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- BIOLIFE GRUP SRL (CUI RO15487975)
- Cod CPV
- 39518200-8 · Cearsafuri pentru sali de operatie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.050 RON
- Valoare atribuită
- 2.975 RON 2,5% sub estimat
- Data publicării
- 07.04.2026 13:08
- Termen limită
- 12.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.04.2026 15:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.975 RON
din 3.050 RON estimat
2,5%
Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.