Ofertă acceptată Cumpărare directă

D.Servicii de asigurare de raspundere civila auto RCA

Număr anunț
DA40149888
Autoritate contractantă
TERMOFICARE CONSTANTA SRL (CUI RO43709449)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.305,99 RON
Valoare atribuită
3.305,99 RON
Data publicării
06.04.2026 14:56
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.305,99 RON

din 3.305,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.