Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii privind vanatoarea

Număr anunț
DA40149046
Autoritate contractantă
Comuna Grebanu (CUI 3662690)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE VANATOARE ,,DEALURILE RAMNICULUI" (CUI 40631710)
Cod CPV
77600000-6 · Servicii privind vanatoarea (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare finală
1.000 RON
Data publicării
06.04.2026 14:01
Data finalizării
07.04.2026 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.