Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ARTICOLE PENTRU LUCRARI DE ARTA SI ARTIZANAT
- Număr anunț
- DA40153469
- Autoritate contractantă
- OPERA BRASOV (CUI 4317746)
- Furnizor / câștigător
- PORUTIU GROUP SRL (CUI RO17106961)
- Cod CPV
- 37800000-6 · Articole pentru lucrari de artizanat si de arta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.073,34 RON
- Valoare atribuită
- 1.073,34 RON
- Data publicării
- 07.04.2026 11:09
- Termen limită
- 12.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.04.2026 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.073,34 RON
din 1.073,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro