Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tavita / tavite instrumente autoclavabila 480 x 255 x 50 mm

Număr anunț
DA40161350
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
STERISACO SRL (CUI 35955175)
Cod CPV
33141124-5 · Tavite pentru instrumente ascutite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.388 RON
Valoare atribuită
1.388 RON
Data publicării
08.04.2026 12:17
Termen limită
13.04.2026 17:00
Data finalizării
08.04.2026 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.388 RON

din 1.388 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.