Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PUNGI DE URINA STERILE
- Număr anunț
- DA40158511
- Autoritate contractantă
- SPITAL DR. KARL DIEL JIMBOLIA (CUI 2502771)
- Furnizor / câștigător
- IOANA N&M SRL (CUI RO15940153)
- Cod CPV
- 33141615-4 · Pungi pentru recoltarea urinei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 784 RON
- Valoare atribuită
- 784 RON
- Data publicării
- 08.04.2026 09:32
- Termen limită
- 13.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2026 10:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
784 RON
din 784 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro