Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asigurare obligatorie RCA, conform anunt ADV1518846
- Număr anunț
- DA40155527
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 92.946,98 RON
- Valoare atribuită
- 92.946,98 RON
- Data publicării
- 07.04.2026 13:40
- Termen limită
- 12.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2026 08:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
92.946,98 RON
din 92.946,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro