Ofertă acceptată Cumpărare directă

LOPERAMID 2MG+GAVISCON 200ML SUSP+PANADOL BABY 24 mg/ml susp+Moduxin Mr 35 mg+Omeprazol 20 mg

Număr anunț
DA40147236
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33614000-7 · Antidiareice, antiinflamatoare si antiinfectioase intestinale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
844,80 RON
Valoare atribuită
844,80 RON
Data publicării
06.04.2026 12:07
Termen limită
13.04.2026 17:00
Data finalizării
08.04.2026 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

844,80 RON

din 844,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.