Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet alimente - MUSTAR SI PULPA DE PORC DEZOSATA CONGELATA

Număr anunț
DA40157350
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15813000-0 · Alimente pentru micul dejun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.838,70 RON
Valoare atribuită
2.838,70 RON
Data publicării
08.04.2026 07:39
Termen limită
13.04.2026 17:00
Data finalizării
08.04.2026 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.838,70 RON

din 2.838,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.