Ofertă acceptată Cumpărare directă

Apă plată la bidon de 19L + garanție bidon de 19L

Număr anunț
DA40157254
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare (CUI 3627501)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.112,88 RON
Valoare atribuită
1.112,88 RON
Data publicării
08.04.2026 07:01
Termen limită
13.04.2026 17:00
Data finalizării
08.04.2026 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.112,88 RON

din 1.112,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.