Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse Protocol

Număr anunț
DA40155053
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
ANNAH WATER S.R.L. (CUI 49389149)
Cod CPV
15861000-1 · Cafea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.418,08 RON
Valoare atribuită
2.418,08 RON
Data publicării
07.04.2026 13:00
Termen limită
12.04.2026 17:00
Data finalizării
08.04.2026 09:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.418,08 RON

din 2.418,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.