Ofertă acceptată Cumpărare directă

LOT 4-UPS-uri

Număr anunț
DA40143795
Autoritate contractantă
Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
Furnizor / câștigător
MINITECHNICUS SRL (CUI RO20820285)
Cod CPV
31156000-4 · Surse de alimentare electrica discontinua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.600 RON
Valoare atribuită
12.600 RON
Data publicării
06.04.2026 08:35
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
08.04.2026 09:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.600 RON

din 12.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.