Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezmembrare 7 imobile

Număr anunț
DA40156525
Autoritate contractantă
COMUNA VURPAR (PRIMARIA COMUNEI VURPAR) (CUI 4406355)
Furnizor / câștigător
TOP CADASTRU SIB S.R.L. (CUI 51134449)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
07.04.2026 14:58
Termen limită
12.04.2026 17:00
Data finalizării
07.04.2026 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.