Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Switch SG3428XMP
- Număr anunț
- DA40156873
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
- Furnizor / câștigător
- ROCS LOGISTIC TEAM S.R.L. (CUI 35624589)
- Cod CPV
- 48219500-1 · Pachete software pentru comutator (switch) sau ruter (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.600 RON
- Valoare atribuită
- 12.600 RON
- Data publicării
- 07.04.2026 15:36
- Termen limită
- 12.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.04.2026 15:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.600 RON
din 12.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro