Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CUTII RISC BIOLSaci sac galbeni deseuri infectioase pericol biologic 35 litri 35 L90 Litri)120 -URG
- Număr anunț
- DA40154891
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
- Furnizor / câștigător
- INTERMED GRUP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 48573207)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.628,75 RON
- Valoare atribuită
- 2.628,75 RON
- Data publicării
- 07.04.2026 12:45
- Termen limită
- 12.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.04.2026 12:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.628,75 RON
din 2.628,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro