Ofertă acceptată Cumpărare directă

STERILE COVER FOR UNITRAC-ARM; HUSE STERILE TELESCOP 3D, UNGHI DE VEDERE 0°, 16 BUCATI/PACHET EV2-00

Număr anunț
DA40149107
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
38519660-0 · Huse de protectie pentru microscop (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.656,72 RON
Valoare atribuită
1.656,72 RON
Data publicării
06.04.2026 14:05
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
08.04.2026 07:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.656,72 RON

din 1.656,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.