Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Filtru de 0,1 sau 0,5 sau 1 sau 5 sau 10 sau 20microni pentru sistem pre-filtrare lavoar apa sterila
- Număr anunț
- DA40143567
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.596 RON
- Valoare atribuită
- 1.596 RON
- Data publicării
- 06.04.2026 08:09
- Termen limită
- 12.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2026 07:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.596 RON
din 1.596 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro