Ofertă acceptată Cumpărare directă

DCI PEMBROLIZUMABUM PRODUCATOR MERCK SHARP & DOHME B.V. TVA 11%

Număr anunț
DA40161337
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33622800-4 · Medicamente pentru sistemul renin-angiotensin (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.446,62 RON
Valoare atribuită
65.446,62 RON
Data publicării
08.04.2026 12:16
Termen limită
13.04.2026 17:00
Data finalizării
08.04.2026 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65.446,62 RON

din 65.446,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.