Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare bonuri valorice pentru carburanti auto [3x30lei/fila+3x50lei/fila]
- Număr anunț
- DA40161016
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE-UNITATEA TERITORIALA 135 (CUI 26292278)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.976,19 RON
- Valoare atribuită
- 4.976,19 RON
- Data publicării
- 08.04.2026 11:54
- Termen limită
- 13.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2026 12:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.976,19 RON
din 4.976,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro