Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PACHET MEDICAMENTE
- Număr anunț
- DA40159763
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHISOARA (CUI 4323403)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33642200-4 · Corticosteroizi pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.580 RON
- Valoare finală
- 4.580 RON
- Data publicării
- 08.04.2026 10:43
- Termen limită
- 13.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2026 10:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.