Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE PRODUCȚIE ȘI PROMOVARE MEDIA
- Număr anunț
- DA40158903
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- STREAMBOX S.R.L. (CUI 44959435)
- Cod CPV
- 79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.000 RON
- Valoare atribuită
- 50.000 RON
- Data publicării
- 08.04.2026 09:56
- Termen limită
- 13.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2026 10:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
50.000 RON
din 50.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro