Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tenaxum 1 mg-cpr. x 30 (pt sediul din Buzau)
- Număr anunț
- DA40158190
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F GALATI (CUI 3127328)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 146,94 RON
- Valoare atribuită
- 146,94 RON
- Data publicării
- 08.04.2026 09:13
- Termen limită
- 13.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2026 10:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
146,94 RON
din 146,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro