Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PERINDOPRIL TOSILAT TEVA 5MG X 30CPR FILM (PERINDOPRILUM)
- Număr anunț
- DA40157241
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE SI TRANSPLANT TARGU MURES (CUI 32051606)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33622800-4 · Medicamente pentru sistemul renin-angiotensin (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 179,80 RON
- Valoare atribuită
- 179,80 RON
- Data publicării
- 08.04.2026 06:30
- Termen limită
- 13.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2026 09:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
179,80 RON
din 179,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro