Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Detratant Nufar 1 L,Cif crema 750 ml,Nufar geam 500 ml conf.referat nr.12771/3.04.2026
- Număr anunț
- DA40155253
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- CLAUS MIH. IMPEX SRL (CUI RO14971054)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 149,16 RON
- Valoare atribuită
- 149,16 RON
- Data publicării
- 07.04.2026 13:19
- Termen limită
- 12.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2026 12:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
149,16 RON
din 149,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro