Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANITOL 20% 250ML+MIALGIN 100 mg/2 ml+METAMIZOL 500 mg/m+ONDANSETRON 2 mg/ml+ MEMOTAL 1g/5ml sol.

Număr anunț
DA40147024
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.821 RON
Valoare atribuită
1.821 RON
Data publicării
06.04.2026 11:54
Termen limită
12.04.2026 17:00
Data finalizării
08.04.2026 08:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.821 RON

din 1.821 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.