Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motoburghiu BI56 Ruris, 1.7CP, 51.7cc, 15cm

Număr anunț
DA40157738
Autoritate contractantă
COMUNA COMANESTI (CUI 14889001)
Furnizor / câștigător
LEROY MERLIN ROMANIA SRL (CUI 16702141)
Cod CPV
43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
586,78 RON
Valoare atribuită
586,78 RON
Data publicării
08.04.2026 08:37
Termen limită
13.04.2026 17:00
Data finalizării
08.04.2026 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

586,78 RON

din 586,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.