Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie servicii de elaborare raport inginer independent
- Număr anunț
- DA40145967
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Furnizor / câștigător
- ENVIRONMENTAL STRATEGIC PROGRESSIO (CUI 36009531)
- Cod CPV
- 90713000-8 · Servicii de consultanta in probleme de mediu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 06.04.2026 10:53
- Termen limită
- 13.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2026 15:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.000 RON
din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro