Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER LASER TOSHIBA T-3008E

Număr anunț
DA40155955
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Suceava (CUI 4244504)
Furnizor / câștigător
OPEN SYSTEMS SA (CUI RO12111258)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.359 RON
Valoare atribuită
1.359 RON
Data publicării
07.04.2026 14:12
Termen limită
12.04.2026 17:00
Data finalizării
08.04.2026 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.359 RON

din 1.359 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.