Ofertă acceptată
Cumpărare directă
P00095 - Coliere - DSNA Bucuresti
- Număr anunț
- DA40159097
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- MV INVESTMENTS SRL (CUI 11220516)
- Cod CPV
- 44321000-6 · Cablu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.570 RON
- Valoare atribuită
- 4.570 RON
- Data publicării
- 08.04.2026 10:06
- Termen limită
- 13.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2026 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.570 RON
din 4.570 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro