Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tableta LENOVO Tab One, 8.7", 4GB RAM, 128GB, Wi-Fi + 4G, Luna Grey

Număr anunț
DA40155160
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.363,62 RON
Valoare atribuită
1.363,62 RON
Data publicării
07.04.2026 13:11
Termen limită
12.04.2026 17:00
Data finalizării
07.04.2026 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.363,62 RON

din 1.363,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.