Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dulap dulapuri fiset fisete clasificator clasificatoare metalic metalice 4 sertare 460x620x1325mm 46

Număr anunț
DA40148895
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CONSTANTA (CUI 2983845)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39132100-7 · Dulapuri de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
783,62 RON
Valoare atribuită
783,62 RON
Data publicării
06.04.2026 13:52
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
08.04.2026 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

783,62 RON

din 783,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.