Ofertă acceptată Cumpărare directă

Clopidogrel Eipico 75 mg x 3 blist. x 10 compr. film. / CLOPIDOGRELUM

Număr anunț
DA40162629
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
948 RON
Valoare atribuită
948 RON
Data publicării
08.04.2026 13:44
Termen limită
13.04.2026 17:00
Data finalizării
08.04.2026 14:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

948 RON

din 948 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.