Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Moldamin 1200000UI-pulb.pt.susp.inj. x 1fl.-Antibiotice RO
- Număr anunț
- DA40159636
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Gura Humorului (CUI 5347770)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 194,16 RON
- Valoare atribuită
- 194,16 RON
- Data publicării
- 08.04.2026 10:36
- Termen limită
- 13.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2026 11:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
194,16 RON
din 194,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro