Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet reactivi pentru analizor hematologie SYSMEX XN-1000
- Număr anunț
- DA40157136
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL"SF.IERARH DR.LUCA" ONESTI (CUI 4278825)
- Furnizor / câștigător
- TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI RO10572840)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.783 RON
- Valoare atribuită
- 31.783 RON
- Data publicării
- 07.04.2026 16:29
- Termen limită
- 12.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.04.2026 16:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
31.783 RON
din 31.783 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro