Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Solutie hemofiltrare pe baza de bicarbonat - (Prismasol) REF 11546 31.03.2026 ATI1 F90
- Număr anunț
- DA40155593
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- THREE PHARM SRL (CUI RO26361386)
- Cod CPV
- 33692800-5 · Solutii de dializa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.591,16 RON
- Valoare atribuită
- 32.591,16 RON
- Data publicării
- 07.04.2026 13:44
- Termen limită
- 12.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.04.2026 14:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
32.591,16 RON
din 32.591,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro