Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACID ACETILSALICILIC RICHTER 500MG X 30CP ACIDUM ACETYLSALICYLICUM)

Număr anunț
DA40154364
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18,12 RON
Valoare atribuită
18,12 RON
Data publicării
07.04.2026 12:02
Termen limită
12.04.2026 17:00
Data finalizării
07.04.2026 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18,12 RON

din 18,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.