Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RFIT-ASY-0118_KIT ME PANEL IVD 30 TESTS
- Număr anunț
- DA40148467
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.231,65 RON
- Valoare atribuită
- 30.231,65 RON
- Data publicării
- 06.04.2026 13:28
- Termen limită
- 11.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2026 12:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.231,65 RON
din 30.231,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro