Ofertă acceptată Cumpărare directă

Codeina Fosfat 15mg+Diurex 50mg+Fluidol 100 mg /5 ml x 100 ml+INDAPAMID 1.5 mg

Număr anunț
DA40146345
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33674000-5 · Medicamente impotriva tusei si a guturaiului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159,67 RON
Valoare atribuită
159,67 RON
Data publicării
06.04.2026 11:12
Termen limită
13.04.2026 17:00
Data finalizării
08.04.2026 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

159,67 RON

din 159,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.