Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 42,6% sub estimat
GENBOX CO2
- Număr anunț
- DA40143010
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33698100-0 · Culturi microbiologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 454 RON
- Valoare atribuită
- 260,44 RON 42,6% sub estimat
- Data publicării
- 03.04.2026 15:24
- Termen limită
- 11.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2026 07:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
260,44 RON
din 454 RON estimat
42,6%
Adjudecat la 57,4% din estimat · economie 193,56 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.