Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANITOL 20% 500ML 1TUB CONECT CT X 20PUNGI / MANNITOLUM CUTIE CU 20 PUNGI DIN PVC PLASTIFIAT CU 1 T

Număr anunț
DA40142243
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC OTELU ROSU (CUI 3228128)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,12 RON
Valoare atribuită
231,12 RON
Data publicării
03.04.2026 13:45
Termen limită
08.04.2026 17:00
Data finalizării
08.04.2026 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,12 RON

din 231,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.