Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ANVELOPE 215-75-16 MATADOR
- Număr anunț
- DA40160904
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMERCIALA PENTRU LUCRARI DE DRUMURI SI PODURI DOLJ S.A. (CUI RO10639878)
- Furnizor / câștigător
- ION SERVICE CENTER SRL (CUI 11702302)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.290 RON
- Valoare atribuită
- 1.290 RON
- Data publicării
- 08.04.2026 11:47
- Termen limită
- 13.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2026 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.290 RON
din 1.290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro