Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse pentru autoturisme
- Număr anunț
- DA40157173
- Autoritate contractantă
- TERMOCENTRALE CONSTANTA S.R.L. (CUI RO46549920)
- Furnizor / câștigător
- ME & MY SRL (CUI RO9264022)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 497,50 RON
- Valoare atribuită
- 497,50 RON
- Data publicării
- 07.04.2026 17:11
- Termen limită
- 12.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.04.2026 17:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
497,50 RON
din 497,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro